1 / 6
kukja
1 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.06.2022 10:28

Охрид / Охрид

Број на соби:

8

Квадратура:

3600 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

3600 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1985

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

S.Orovnik Ohrid

se prodava kukja so dvorno mesto od 3600 m2 . k.p. 417 i k.p 419/1.
Kukjata se naogja vo s.Orovnik Debrca na magistralniot pat Kicevo - Ohrid
Kukjata e legalizirana
Cena po dogovsor

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Zlatan
Потврден огласувач
070297107
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам