MASINI ZA PROIZVODSTVO NA NAJLONSKA AMBALAZA
1 €
Цената не е фиксна
12.10.2019 19:45

Велес / Велес

PRODAVAM polovni masini za proizvodstvo na najlonska ambalaza.
1. Ekstruder za vlecenje na najlonska folija so niska gustina
2. Ekstruder za vlecenje na najlonska folija so visoka gustina
3. Masina Konfekcionerka za proizvodstvo na treger kesi (kesi so racki)
4. Masina Konfekcionerka za proizvodstvo na razni modeli na kesi so dimenzija od 7cm do 140 cm
5. Hidraulicna presa za secenje na racki na kesite

Telefon za kontakt: 070 213 251 (od 08h - 16h)

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Anita
Потврден огласувач
072235515
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам