PROZORI I VRATA SO TERMOPAN STAKLA
2.000 МКД
Цената не е фиксна
29.09.2022 19:24

Куманово / Куманово


Prozorci 140 na 140 3 kom 2 000 den

prozorec 80 na 120 1 kom 150 isto taka vrata loga 075 580 801

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Dicko
Потврден огласувач
075580801
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам