1 / 1
Prodavam tegli so kapaci
8 МКД
14.06.2022 13:00

Кисела Вода / Скопје

Tegli od 720ml, čisti, bez etiketa, ednaš upotrebuvani, so metalen kapak.

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Садови и прибор - Стакло

Се продава од:

Ljupčo
Потврден огласувач
070350066
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам