1 / 10
VISTINSKO MESTO ZA VASIOT ODMOR
500 МКД
Цената не е фиксна
25.08.2022 17:51

Охрид / Охрид

Сместување во Охрид на 1.2 км од центар во мирна и чиста околина.
зафатено дo 25.08
За други термини јавете се на тел.078 273 663

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

Lidija
Потврден огласувач
078 273 663
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам