1 / 12
MLADA PCENKA SEKEREC, DINJi RUSKA SORTA I LUBENICI
10 МКД
13.08.2021 12:37

Битола / Битола

Mlada pcenka za jadenje,odlicen kvalitet od sortata sekerec.Moznost za dogovor za snabduvanje dva meseci.Imam i preubavi dinji ruska sorta i lubenici.Robata e od Bitolskiot region.Cenite se dosta solidni za odlicna zarabotuvacka.Povelete

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
070614035
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам