1 / 1
Dve kuki po 100m2+100m2 dvor vo Bitola
85.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.10.2022 10:46

Битола / Битола

Број на соби:

9

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1983

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Lavcanska

Prodavam dve kuki vo isti dvor. Edna kuka vo koja se zivee 2 kata 100m2, druga karabina 3 kata 100 m2, dvor megu niv od 100m2. Kmpletna dokumentacija.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

MK-Surovina
Потврден огласувач
075801975
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам