1 / 9
Se izdava sprat od kuka za turisti
350 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.09.2022 18:03

Охрид / Охрид

se izdava sprat od kuka-apartman za turisti so sopstven parking,kablovska TV.bezzicen internet(WI-FI). pogodno za 6 lica ili 2 familii so prekrasen pogled na ohridskoto ezero i grad
.tel.viber 070 378 223-Toni.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
070378223
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам