Logo

Renoviran stan vo Ohrid

Број на оглас: 2557525 | Објавен на: 07.12.2019, 07:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 47 m²

Греење: Струја

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 1990

Година на реновирање: 2016

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Југ

Адреса: Dame Gruev B3-3/2

Цена: 31.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stan vo zgrada na prizemje, renoviran 2016 god. vo blizina na labaratorija "Sonce" pozadi Krst Djamija od 45 m2 plus 2 m2 podrum. Pogiden e i za deloven prostor (ambulanta, prodavnica, kancelarii, zanaetciski dukan i dr. Tel. za kontakt 078224 053

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Blagoj

Потврден огласувач