za vikendici ribnik -reka planina
33 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.04.2022 13:59

Битола / Битола

Квадратура:

1458 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

se prodava, parcelata se naoga vo s capari vidi mapa ili katastar 2116

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Mende
Потврден огласувач
078281334
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам