1 / 4
Се издава Студио-Апартман
300 МКД
28.08.2020 15:24

Струга / Струга

Се издава студио-апартман во близина на центарот, пазарот и на 5-10мин од плажата. Апартманот е целосно опремен со 1 брачен и 3 посебни кревети, WC, TV, Wi-Fi, кујна, посебен влез со тераса.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

Pavel
Потврден огласувач
078 709 015
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам