1 / 12
REMEN ZA VRZUVANJE KUCE NA BEZBEDNOSEN POJAS VO AVTOMOBIL
250 МКД
Цената е фиксна
11.08.2022 07:41

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

- Сосема нов и висок квалитет. помага на вас и вашето куче или мачка да ја задржи безбедно за време на возење.
вашите миленици можат да седат или стојат самостојно и безбедно во автомобилот
Направено од добар квалитетен пресуван најлон ткаенина.
Ширина: 2.5 cm
Големина: 70cm x 2.5 cm.
Боја: црна или црвена ВРШАМ ДОСТАВА ПРЕКУ КАРГО ЕКСПРЕС ИЛИ БРЗА ПРАТКА СЕКОЈ ДЕН ВО СЕКОЕ ВРЕМЕ НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА. 070-798-247 077735790

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

RAZNI RABOTI ZA VAS
KOCANI - CENTAR
Потврден огласувач
070798247 077735790
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам