1 / 12
МЛАДА ПЧЕНКА-КОЧАНИ, ДИЊИ И ЛУБЕНИЦИ
10 МКД
08.09.2020 19:43

Битола / Битола

Млада пченка за варење и печење од сортата шеќерец, диња од сортата руска и лубеници.Цени многу солидни. Доколку сте заинтересирани јавете се.

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
070614035
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам