1 / 1
POLO PATIKI BROJ 51
2.000 МКД
10.05.2021 11:41

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Патики

Големина:

46

Боја:

Други

POLO PATIKI BROJ 51 NOVI

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

usa
Потврден огласувач
076720677
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам