1 / 5
Apartman 25 m2
1 €
07.09.2022 09:45

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

25 m²

Спрат:

3

Греење:

Струја

Se izdava apatman 25 m2 vo blizina na novata avtobuska stanica.

Apartmanot e so kapacitet 3 lica. Ima spalna soba so terasa, LCD, kabelska tv, internet, celosno opremena kujna i kupatilo. Ima i obezbeden parking.

Za podetalni informacii i rezervacii: 078/437-887

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Riste
Потврден огласувач
078437887
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам