1 / 1
Apartman 60 m2
1 €
15.08.2022 14:02

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

60 m²

Спрат:

3

Греење:

Централо

Se izdava apartman 60 m2 vo blizina na novata avtobuska stanica.

Apartmanot e so maksimalen kapacitet 5 lica. Ima spalna soba so terasa, soba za dneven prestoj so terasa, LCD, kabelska tv, internet, celosno opremena kujna i kupatilo. Ima i obezbeden parking.

Za podetalni informacii i rezervacii: 078/437-887

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Riste
Потврден огласувач
078437887
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам