1 / 12
Luksuzna Kuca
95.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.05.2023 17:11

Тетово / Тетово

Број на соби:

7

Квадратура:

187 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

187 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2014

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Североисток

Адреса:

ul.Prohor Pcinski br.27

Se prodava plac od 187m2 vo naselba Potok so dve kuki, dvor i pomosni prostorii.

Ednata kuka e 60m2 na prizemje. Vtorata kuka e so vkupno 120m2 prizemje i dva sprata (3x40m2).

Vtorata e luksuzno i najkvalitetno opremena, fasada so stiropor izolacija 8 cm i priprema za solaren sistem.

I dvete kuki se so sopstveno parno greenje koe moze da bide na struja ili na cvrsto gorivo (drvo, briket, kumur)

Kukite se so chist imoten list.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Vase
Потврден огласувач
078339063
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам