1 / 8
Konjopoi so i bez carsafi 80 sm radius
1 €
08.09.2018 14:35

Кисела Вода / Скопје

Iznajmuvanje na konjopoi:
- Metalna konstrukcija, 113sm. crna boja
- Medijapan plotna, crvena boja so visok sjaj 80 sm
- Carsavi svetlo kafejavi, sveceni i elegantni
- Masni, beli,plavi,bordi

Категорија: Услуги, Сервисери / Се за Свадба / Агенции за организирање свадби

Се продава од:

Оливер
Потврден огласувач
078433533
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам