Logo

Кршење,зидање, глетовање

Број на оглас: 2567667 | Објавен на: 22.02.2020, 15:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Градба на објекти и куќи

Вид на оглас: Се продава


Ги изведувам сите видови на градежни работи.
*Малтерисување (Надворешно и внатрешно)
*Ѕидарија (Simporeks blok) Ytong,
*Гипс картон,
*Цементни кошулици.
*Санација на станови-Oпшивка на прозори,молерофарбарски работи,преградни ѕидови,
*Рушење на ѕидови,
*Санација на стари и нови кровови.
*Правење на фасади со 5,8 и 10ка стиропор.
* Jавете се на телефонскиot броj
071559902
071559902

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 Elmedin

Потврден огласувач