1 / 4
se prodava patki NIKE novi
2.100 МКД
25.07.2017 16:29

Неготино / Неготино

Tип на обувки:

Патики

Големина:

41

Боја:

Бела

patkite se original 41broj.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

blaze
Потврден огласувач
075764400
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам