1 / 1
satelitska antena so motor
3.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.04.2022 08:05

Виница / Виница

Satelitskata antena so HH digitalen motor se nasocuva kon site sateliti so pomos na resiverot koj isto taka se prodava za 1000 denari

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Сателитски антени и IPTV / Сателитски антени

Се продава од:

venko
Потврден огласувач
070213235
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам