1 / 2
ПЛАЦ ВО ГРАДЕЖЕН РЕОН НА НЕРЕЗИ
50 €
Цената е фиксна
20.09.2021 01:07

Карпош / Скопје

Квадратура:

975 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац од 975 m2 во градежна зона на Нерези
Телефон за контакт 070 380 679
Лице за контакт Борислав Китановски

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ацо
Потврден огласувач
070380679
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам