1 / 1
Apartmani za izdavanje
10 €
Цената е фиксна
28.07.2017 10:42

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

10 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Se izdavaat apartmani za prestoj. Vo blizina na restoran Javor Agapi Mrzenci vo Mrzenci. Idealno mesto za odmor i relaksacija. Cena 10 evra od osoba za deca 5 evra. Apartmanite se novi so nov mebel i sanitarii. tel 078229366

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Shale
Потврден огласувач
078229366
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам