СЕ ПРОДАВА НИВА
1 МКД
Цената не е фиксна
20.07.2018 14:50

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

800 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива во место викано Пударница - Вакав. Нивата е со дел од лозов насад, овоштарник и место за бавча. Оградена и со систем за наводнување. Има површина од 800м2. ЛИЦЕ ЗА КОНТАКТ - ЛИЛЈАНА 075 820 855

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ljiljana Efremovska
Septemvriska 102
Потврден огласувач
075820855
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам