Logo

Гуми за вилушкар (Gumi za viljuskar)

Број на оглас: 2572155 | Објавен на: 12.09.2019, 15:58
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат нови DUNLOP гуми 500x180 со се внатрешни.
Цена: 5000 ден. за парче
и
Нови гуми (бугарски производител) 18x7-6.
Цена: 3000 ден. за парче

  Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

  Марјан

Потврден огласувач