1 / 1
NOVO- STANOVI VO NAJKVALITETNI OBJEKTI
По Договор
23.03.2023 10:26

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

53 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2017

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ohrid

Se prodavaat stanovi vo Ohrid i Struga . Vo najkvalitetni objekti i so cista dokumentacija. Stanovite gi ima samo nasata agencija vo ponuda.Za poveke ingoramacii na tel. 078218622

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

ardijana
Потврден огласувач
078218622
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам