Logo

Se prodavaat pcelni semejstva

Број на оглас: 2572660 | Објавен на: 21.05.2019, 18:56
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Oдгледување на животни

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat pcelni semejstva Langstrot (LR), Prezimeni i ovogodisni Nukleusi kompletni so 5 ramki. Moznoe so moi sandaci i vasi. Informacii tel. 076408619

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Ilija

Потврден огласувач