1 / 5
Се продава куќа во центарот на Тетово
1 €
Цената не е фиксна
13.08.2019 13:00

Тетово / Тетово

Број на соби:

8

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

350 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

Тераса + 2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Pomegju dom ARM i Club Sobranie

Се продава куќа на 3 спрата во строгиот центар на Тетово. Цена по договор. За повеќе инфо 071337942

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Borche
Потврден огласувач
078965072
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам