1 / 8
2016 Apple MacBook Pro 15" Touch Bar, Gray
1.700 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.08.2017 18:41

Делчево / Делчево

Состојба на предмет
Нов

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

17 инчи и поголеми

2016 Apple MacBook Pro 15" Touch Bar, Gray intel i7,16GB 256GB SSD

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

chloe
Потврден огласувач
08171356421
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам