1 / 6
Дабово буре
1 €
27.12.2020 23:48

Берово / Берово

Состојба на предмет
Нов

Изработувам дабови буриња на традиционален начин од малешевски даб (БЛАГУН) од 5 до 600 литри и специјални барик буриња за вино од 225 литри, кои по желба може да бидат тостирани (меко,средно и тврдо).
Традиција на производство 50 години.

За повеќе информации јавете се на тел. 075307053-Зоран Страторски

Категорија: Дом и Градина / Останато

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
075307053
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам