1 / 12
Издавам апартмани
1 €
23.08.2022 14:20

Охрид / Охрид

Квадратура:

100 m²

Спрат:

2

Греење:

Нема

Издаваме соби двокреветни, трикреветни четирикреветни, петкреветни со свое купатило за туристи во центарот на градот( стариот дел на градот).3 мин. од центар.
Секоја соба тераса, фрижидер( мин кујна) телевизор со wi - fi и wi-fi Цена со договор. Приватен паркинг нема, но има во близина.
Ели 078330401

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Eleonora
Потврден огласувач
078330401
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам