1 / 5
HOT SHAPERS ---HELANKI ZA SLABEENJE --GOLEMA AKCIJA !!!
990 МКД
23.08.2018 10:45

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

GOLEMA AKCIJA
NA HOT SHAPERS HELANKI
STARA CENA 1999 DEN NOVA CENA 999 DEN Hot Shapers се фитнес хеланки
кои можете да ги носите секој ден.
Дизајнирани со Neotex технологијата
која ја зголемува основната температура
на вашето тело, вие ќе се потите
многу повеќе додека вежбате, одите,
трчате, ги вршите секојдневните
домашни обврски... или едноставно
додека одмарате или гледате телевизија.
Со Hot Shapers, ќе се потите и ќе
слабеете 4 пати побрзо отколку со
било која друга облека!

DOSTAVA VRSIME NIZ CELA MK.
PLAKANJE PRI PRIEM NA PRATKATA.

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Облека

Се продава од:

SHOP.MK
Потврден огласувач
078 635 415
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам