1 / 12
БРАЧНИ КРЕДЕТИ-СТАНДАРД 50НОВИ МОДЕЛИ ПОГЛРДНРТЕ И ИЗБЕРЕТЕ
1 МКД
Цената не е фиксна
03.10.2022 09:26

Богданци / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

ОД АВГУСТ 2021 ФИРМА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ ПУШТИ ВО ПРОДАЖБА НОВИ 50 МОДЕЛИ НА БРАЧНИ КРЕВЕТИ-МЕТАЛНИ
КРЕВЕТИТЕ СЕ ИЗРАБОТУВААТ ПО НАРАЧКА ,ПО ЖЕЛБА НА КУПУВАЧОТ,ПОТРЕБНО Е САМО ДА ГО ИЗБЕРЕТЕ МОДЕЛОТ ,БОЈАТА И ДИМЕНЗИИТЕ И НИЕ КЕ ВИ ГО ИЗРАБОТИМЕ КРЕВЕТОТ.ПОБАРАЈТЕ НЕ ,НИЕ ВИ СТОИМЕ НА РАСПОЛАГАЊЕ.ЈАВЕТЕ СЕ НА ТЕЛ 078/236 990 ИЛИ НА
Email: milco.vanov@yahoo.com
ПОГЛЕДНЕТЕ НА facebook: Feniko Milco
НАШАТА НОВА ВЕБ СТРАНА Е: http://feniko.mk
ПРОВЕРЕТЕ НА НАШАТА НОВА ВЕБ СТРАНА
ТАМУ ИМА ПОГОЛЕМ ИЗБОР НА КРЕВЕТИ
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА СОРАБОТКАТА

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

ФЕНИКО 2000 - Милчо
Потврден огласувач
078/236990
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам