Baram Vozac so E Kategorija
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.06.2022 12:23

Штип / Штип

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Машко

Образование:

Основно

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Доволни

Baram vozac za vozenje relacija Makedonija Germanija. i vnatresno germanija 80 evra od den Ima i drugi ponudi .plata po dogovor
071 335 462
Moze i so mk dokumenti

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

stojance
Потврден огласувач
071335462
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам