Logo

Nov apartman vo Ohrid

Број на оглас: 2577769 | Објавен на: 12.10.2019, 08:50
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 44 m²

Греење: Струја

Спрат: 4 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на реновирање: 2017

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Север

Цена: 1.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se iznajmuva apartman vo blizina na ohridskata gimnazija pet min do ezero
so internet i klima .

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  biljana

Потврден огласувач