1 / 6
SLEP SLUBA 24/7 VO MK I NADVOR OD MK TEL 071251484
1 €
19.06.2022 12:11

Гевгелија / Гевгелија

SLEP SLUBA Мичо Плус е Шлеп Служба, со матична адреса во село Богданци, Гевгелија. Иако се наоѓаат во Гевгелија, тие работаат, односно возат низ цела Македонија, а по потреба и надвор од границите на државава.
Мичо Плус е служба што работи 24/7. Достапни се на повик за своите клиенти цело време и точно и прецизно го одредуваат времето кога би стигнале на местото каде што треба да се подигне возилото.
Оваа влечна служба најчесто пренесува автомобили, но зависно од потребите на клиентот, доколку има услови може и за поголеми возила и помали камиончиња да се пренесат.
Доколку е потребно и патниците да се возат со шлеп службата, секако дека е дозволено, но не повеќе од 5 лица.

Мичо Плус секогаш работат транспарентно, навремено доставувајќи ги возилата до точната адреса, без оштетувања. Најважно е дека имаат пристапни цени, кои се одредуваат по извозени километри.

Имаат неколку возила, со кои работат, сите нови и исправни за да Ви помогнат доколку имате проблеми на патот.

Почнале со превоз само низ границите на Македонија, но следејќи ги потребите на своите клиенти и учејќи од секојдневието, исто така, почнале и со превоз надовор од Македонија.
Голема предност, Мичо Плус влечната служба имаат што се наоѓаат во Гевгелија, многу блиску до границата со нашиот јужен сосед - Грција, па многу често дали од Грција кон Македонија или обртано, имаат возила за пренесување.

Мичо Плус работат и со исправни, но и со оштетени возила. Без разлика дали се оштетиле при патувањето или станува збор за оштетено возило кое е оставено и треба да се однеси од едно на друго место, најчесто за поправка.

Тимот на Мичо Плус Влечна Служба е 24/7 достапен на телефонскиот број +38971 251 484.
Побарајте ги и уверете се во нивната професионалност и брзина со која работат!

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

WWW
Потврден огласувач
071251484
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам