1 / 8
Se Izdava Lokal Vo Gostivar Vo Zgradata Global Balkan
1 €
03.04.2021 14:21

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

70 m²

Греење:

Струја

Се изнајмува локал нова градба од 70м2 во топ локација во Гостивар во зградата на Global Balkan. Локалот е целосно спремен со два влеза и два санитарни чфора, голем излог од две страни и со можност за косистење на дворот пред локалот од околу 25м2. Има можност и од магацински простор во подрумот од истата зграда.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Petar
Sretko Krsteski br:31
Потврден огласувач
070853753 078837466
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам