1 / 2
Се продава градежно земјиште, на улица Клинска
1 МКД
20.08.2022 16:54

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

1532 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава градежно земјиште, во вкупна квадратура од 1532 m², поделено на 4 градежни парцели и посебна парцела од 158 m² и тоа:

- К.П. 15744/1, во површина од 703 m²
- К.П. 15744/3, во површина од 336 m²
- К.П. 15744/4, во површина од 134 m²
- К.П. 15744/5, во површина од 359 m²
- К.П. 7011, во површина од 158 m²

Контакт телефон: 075/725-783 Бране

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

Brane
Потврден огласувач
075725783
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам