1 / 1
GEL OD DIV KOSTEN ZA PROSIRENI VENI, REUMA,OTOCI.....
399 МКД
Цената е фиксна
10.06.2022 00:13

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Повторно на продажба гелот од див костен за испукани капилари, испакнати вени, отоци и болки предизвикани од РЕУМА, ТРОМБОЗА, УДАРИ,ГИХТ и сл.. - производ на органскиот турски бренд Фармаси и докторот Туна, кој лечел правејќи мелеми и креми врз база на билки; Досега многу корисници ја потврдија неговата ефикасност, доколку и Вие имате ваков проблем, решете ги проблемите со помош на овој гел. Комбинација од Див Костен,(коњски костен)Кантарион,Пеперминт,Ментол и етерични масла што ја подобруваатцуркулацијата,редуцираат проширени вени и испикани капилари.Кантарионот има антивоспалителни својства,ги релаксира мускулите и ги олеснува болките во ткивата.Сега по најниска цена досега, нарачајте и уверете се во дејството на дивиот костен.
Паковање од 500 мл. Праќам по карго во цела Мк.Достава град/село - +110ден/150 ден....Кавадарци бесплатна достава....

Категорија: Останато

Се продава од:

OGLASI
Потврден огласувач
075513398
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам