1 / 10
Se izdava poseben kat od kukja
По Договор
10.01.2023 20:34

Штип / Штип

Број на соби:

4

Квадратура:

90 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2017

Година на реновирање:

2017

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Stiv naumov 14

Prekrasen prostor za izdavanje blizu centarot(isarot). Informacii na 070/319-797 sloboden od 01.06.2021

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Стан
Потврден огласувач
070319797
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам