1 / 9
SE IZDAVAAT SOBI I APARTMAN VO STRUGA
По Договор
27.06.2022 12:06

Струга / Струга

Се изнајмуваат соби и апартман во центарот на Струга, на 50м од градска плажа. Собите се две двокреветни и една трокреветна со едно купатило и една кујна, а апартманот располага со две трокреветни соби со сопствено купатило, трпезарија и кујна. Сите соби се со WiFi и кабловска телевизија.
...сл.1-5 (апартман)

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

Lujza
Dimce Kovaceski
Потврден огласувач
071966800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам