1 / 9
APARTMANI VO CENTAROT NA STRUGA
По Договор
27.06.2022 12:06

Струга / Струга

Се изнајмуваат двa aпартмани во центарот на Струга, на 50м од градска плажа. Апарманите се трокреветни и располагаат со сопствено купатило кујна интернет и кабловска телевизија. Имаат и посебни влезови.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Lujza
Dimce Kovaceski
Потврден огласувач
071966800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам