1 / 2
Polovni Prozori I Vrati
130 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.11.2022 14:51

Куманово / Куманово

Prodavam 2 prozori 1.40 na 1.60 i 1 prozor 1.20 na 70
Drugite gi imam prodadeni

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава / Можна е замена од:

iphone
Потврден огласувач
071353394
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам