1 / 12
VIKEND DRVENI KUKI KUKICKI KONTEJNERI BARAKI VIKENDICI
1 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.03.2021 22:39

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

KEN PANEL E LIDER NA MAKEDONSKIOT PAZAR I POSIROKO PROIZVEDUVA SEKAKVI MODELI NA MONTAZNI PROIZVODI PO VASA ZELBA I SEKOJA DIMENZIA ZA POJSE IFORMACII JAVETESE NA 070706116 078360713 WWW.KENPANEL.MK

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава од:

ken panel
Потврден огласувач
070706116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам