1 / 1
patiki Polo broj 51
2.500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.08.2017 16:39

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Патики

Големина:

>46

Боја:

Други

novi patiki Polo broj 51

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

NY
Потврден огласувач
079214342
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам