Logo

Izdavam stan vo Aerodrom kaj Vero

Број на оглас: 2589757 | Објавен на: 03.08.2020, 13:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 65 m²

Греење: Централно

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на градба: 1983

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Североисток

Адреса: Bul. Jane Sandanski 109

Цена: 230 €

240 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Izdavam trosoben namesten stan 65m2 Aerodrom Capitol Mall.
Idealen za 3 studenti/ki
Ima parno, peralna, TV, lift, 3kat.
Samo 230e + depozit
Bez agencii!

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Vladimir

Потврден огласувач