1 / 3
Bezzicni kameri kamera koja ja pratite na vasiot televizor
2.990 МКД
11.09.2022 16:00

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Bezzicna kamera koja ja pratite na vasiot televizor.

kamerata e bezzicnz (nema kabli) i praka signal preku mala antena dodeka do televizorot se postavuva priemnik za kamerata i se povrzuva so televizorot(vo priklucokot za antena)
Preku vasiot televizor direktno gledate preku kamerata.
Kamerata ima domet 25- 50 metri

Idealna kamera za pred vrata,za vo hodnik,za krienje i za drugi nameni.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Се продава од:

zarko
Потврден огласувач
078454711
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам