1 / 11
Природен мед - Пчеларство ДОДЕВСКИ
400 МКД
Цената е фиксна
11.10.2019 08:14

Аеродром / Скопје

Продаваме 100% природен ливадски мед, медот е одземен од пчелите без ништо да е додадено или одземено од него за да се наруши квалитетот. За тоа гарантираат и нашите ценети медољубци кои ги има во голем број. Пчелите ни се наогаат во с Рудник и истите ги селиме во Беровско с. Митрашинци, еколошки чисти места без никакво можно загадување, медот е храна и лек, конзумирајте за здрав и долг живот. Нарачки може да направите на следниве контакти: 078 304 665
или на е- маил ivan_dodevski@hotmail.com Пчеларство ДОДЕВСКИ

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

ivan
Потврден огласувач
078304665
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам