1 / 8
ИЗДАВАМ ЕДНОКРЕВЕТНИ СОБИ ЗА СТУДЕНТКИ
1 МКД
19.10.2020 18:22

Штип / Штип

Квадратура:

15 m²

Греење:

Струја

-во центар (исаро)
-кујна
-купатило
-посебен влез
-приземје
-безплатен интернет
-тивко место за учење
-капацитетот е 3 соби (еднокреветни) значи нема гужва

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Aleksandar Kolev
Потврден огласувач
072246399
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам