1 / 1
RAM 2 GB ZA KORG KRONOS ORIGINAL FABRICKI
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.10.2022 13:57

Прилеп / Прилеп

RAMOT E NOV ORIGINAL OD KORG KRONOS 2 GB.INF .NA TEL: 076/691-142.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Клавијатури

Се продава од:

rubin
Потврден огласувач
070602848
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам